دانشجو يار
دانلود مقاله ارزیابی منافع اقتصادی نقشه های پهنه بندی خطرات زمین لغزه تحت word

برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

دانلود مقاله کاربرد شبکه عصبی مصنوعی و الگوریتم تبرید تدریجی در بهینه سازی فرآیند بلنکینگ ورق های فولادی تحت word دارای 6 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد دانلود مقاله کاربرد شبکه عصبی مصنوعی و الگوریتم تبرید تدریجی در بهینه سازی فرآیند بلنکینگ ورق های فولادی تحت word کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه و مراکز دولتی می باشد.

این پروژه توسط مرکز مرکز پروژه های دانشجویی آماده و تنظیم شده است

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ریختگی احتمالی در متون زیر ،دلیل ان کپی کردن این مطالب از داخل فایل ورد می باشد و در فایل اصلی دانلود مقاله کاربرد شبکه عصبی مصنوعی و الگوریتم تبرید تدریجی در بهینه سازی فرآیند بلنکینگ ورق های فولادی تحت word ،به هیچ وجه بهم ریختگی وجود ندارد


بخشی از متن دانلود مقاله کاربرد شبکه عصبی مصنوعی و الگوریتم تبرید تدریجی در بهینه سازی فرآیند بلنکینگ ورق های فولادی تحت word :

سال انتشار: 1390

محل انتشار: دوازدهمین کنفرانس ملی مهندسی ساخت و تولید ایران

تعداد صفحات: 6

نویسنده(ها):

محسن منوچهری – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه فردوسی مشهد
احسان خسروجردی – دانشجوی کارشناسی ارشد، دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه فردوسی مشهد
فرهاد کلاهان – دانشیار دانشکده مهندسی مکانیک، دانشگاه فردوسی مشهد

چکیده:

کیفیت قطعه ی نهایی در فرآیند برش فلزات (بلنکینگ) به عوامل زیادی از جمله لقی بین سنبه و ماتریس، فرسایش ابزار و ضخامت ورق بستگی دارد. هدف از این تحقیق تعیین مقادیر بهینه ی این پارامترها برای دستیابی به بهترین خروجی است. خروجی های مورد مطالعه در این تحقیق شامل نیروی بلنکینگ، زاویه شکست و عمق شکست میباشند. بدین منظور ابتدا با استفاده از داده های بدست آمده از آزمایشات تجربی، یک شبکه عصبی مصنوعی آموزش داده شده است تا مقادیر خروجی فرآیند را پیش بینی کند. در ادامه، شبکه عصبی طراحی شده (بعنوان مدل فرآیند بلنکینگ) با الگوریتم بهینه سازی تبرید تدریجی ترکیب شده است تا مقادیر بهینه ی پارامترهای ورودی تعیین شوند. نتایج مبین عملکرد بسیار خوب شبکه عصبی در مدلسازی فرآیند بلنکینگ ورق فولادی با 06 درصد کربن میباشد. همچنین نتایج نشان میدهند که ترکیب شبکه عصبی با الگوریتم بهینه سازی تبرید تدریجی (SA) بخوبی میتواند مقادیر بهینه پارامترهای تنظیمی را بمنظور کسب بهترین کیفیت قطعه تعیین نماید.


برای دریافت پروژه اینجا کلیک کنید

سه شنبه بیست و هفتم 7 1395
(0) نظر
برچسب ها :
X